השאירו פרטים
השאירו הודעה ונחזור אליכם בהקדם
התקשר עכשיו: 053-4291118
אודותינו

אודותינו

בית האבות הסיעודי נאות השרון מוביל כמוסד סיעודי ברמת המגורים, באיכות הטיפול, במקצועיות הצוות ובאווירה, אך יש לנו יתרונות נוספים רבים:

קרבה לבית-החולים השרון – קמפוס רבין של בי"ח השרון נמצא מספר צעדים בלבד מנאות השרון ומהווה יתרון עצום במקרים שבהם יש צורך בפינוי למיון, בבדיקות או בטיפולים רפואיים מורכבים שאף מוסד סיעודי אינו יכול ספק. בנוסף לחיסכון בעלויות של אמבולנס, הקירבה לבית החולים יכולה לחסוך זמן יקר בעתות חירום. בנוסף, בביה"ח זמינים לרשות הדיירים רופאים מומחים בהפנייה של קופ"ח (אשר נמצאת במרחק הליכה גם כן).

מחלקה המשמשת כתחליף לאישפוז במחלקה פנימית בבי"ח – המטופלים שלנו נהנים ממכשור ומצוות רפואי העומדים בתקנות של בי"ח ומספקים מענה רפואי במקום עצמו. למוסד נאות השרון יש רשיון של בי"ח לטיפול בחולים מורכבים. הטיפול במקום מונע העברה מיותרת לבי"ח וסכנה של זיהום בחיידקים, אשר גורם למאות מקרי מוות בשנה עקב הידבקות בבתי-חולים.

רופא זמין 24 שעות ביממה – בבית האבות ישנו רופא זמין 24 שעות ביממה, ולא רק בכוננות בביתו.

מומחיות בטיפול בפצעי לחץ – המוסד מספק מענה רפואי וטיפולים מונעים לפצעי לחץ, הדורשים מוצרי חבישה ותרופות יקרות שאינם ניתנים במוסדות סיעודיים אחרים. כמו כן, ניתן טיפול לחולים סיעודיים מורכבים (דיאליזה, ניוון שרירים מתקדם, סופניים, חולי סרטן ועוד).

בית כנסת ורב – בנאות השרון עומדים לרשות הדיירים בית כנסת ורב של המקום. הרב מעביר שיעורי דת והרצאות למעוניינים ומספק תמיכה רוחנית ונפשית-פסיכולוגית בעת הצורך. בנוסף, הרב מפקח על הכשרות ומספק תמיכה גם למשפחות הדיירים. לצפייה בסרטון דברי הרב, לחץ כאן.

נגישות לטיפול הטוב ביותר – רופאי המוסד שולחים הפניות ישירות למעבדות דמים, צילומי CT ו-XR בביה"ח בזמן הקצר ביותר.

יחס אישי והכרת ההיסטוריה הרפואית – חלק מצוות הרופאים והאחיות מכיר את המטופלים באופן אישי מבית-החולים, לפני שהועברו כמטופלים סיעודיים לנאות השרון ולכן רבים מדיירי המקום נהנים מיחס אישי ומצוות המכיר את ההיסטוריה הרפואית שלהם.

פיזיותרפיה – במקום פועל מכון פיזיותרפיה גדול הפועל שישה ימים בשבוע.

שירותים נוספים – הדיירים נהנים משירותים נלווים ללא עלות, כגון כביסה, תספורות, העברת קו בזק מביתם, התאמת החדר לפי מצבם ורצונותיהם ועוד.

דלת פתוחה של ההנהלה – הדלת שלנו פתוחה תמיד וכל דייר יכול לפנות להנהלה בכל נושא.

מגוון פעילויות מיוחדות – מפורטות כאן.

111